Lista aktualności Lista aktualności

organizacja Nadleśnictwa Opole

Biuro Nadleśnictwa:

NADLEŚNICZY: Zdzisław Dzwonnik

zastępca nadleśniczego:  Lidia Bocianowska

główny księgowy: Wiesława Łuczyńska

sekretarz: Kamil Kaniecki

inżynierowie nadzoru:  Andrzej Rzeszutek,   Jan Słowik, Waldemar Hylla

specjalista ds. pracowniczych: Beata Szwonder

Dział administracyjno-gospodarczy:

Krystian Wiench, Tomasz Rojek, Paulina Nawalska, Hanna Konieczna

Dział finansowo-księgowy:

Karolina Rapacz, Małgorzata Wacławczyk, Lidia Quaschniok-Quade

Artur Mrugała, Katarzyna Piotrowska

Posterunek Straży Leśnej

komendant: Waldemar Wilk

strażnik leśny: Tadeusz Dulęba

Dział gospodarki leśnej:

specjalista ds. handlu i marketingu:  Paweł Opalach

specjalista ds. hodowli lasu: Maria Herz

specjalista ds. ochrony lasu:  Anna Kowalik

specjalista ds. użytkowania lasu:  Marek Dudik

specjalista ds. stanu posiadania:  Rafał Miłkowski

specjalista ds. edukacji: Natalia Złotek

 

Podział na leśnictwa wraz z obsadą kadrową

Leśnictwo Narok

leśniczy: Franciszek Okrzyński

podleśniczy: Andrzej Zimmermann

Leśnictwo Dąbrowa

leśniczy:  Janusz Gruszka

podleśniczy: Erwin Szmit

podleśniczy:

Leśnictwo Lipowa

p.o leśniczego: Mateusz Kozłowski

leśniczy:

podleśniczy: Marek Jankowski

Leśnictwo Suchy Bór

leśniczy:  Waldemar Jahn

podleśniczy: Andrzej Krupski

podleśniczy: Jacek Boczar

Leśnictwo Walidrogi

leśniczy: Czesław Dulęba

podleśniczy: Adam Borkowski

Leśnictwo Grotowice

leśniczy:  Grzegorz Przydatek

podleśniczy: Andrzej Romanowicz

podleśniczy: Czesław Mejsyk

Leśnictwo Dąbrowice

leśniczy:  Piotr Gomulski

podleśniczy: Sylwester Wilk

Leśnictwo Knieja

leśniczy:  Tomasz Proszewski

podleśniczy: Jan Chojnacki

Leśnictwo Krasiejów:

leśniczy: Krzysztof Misiewicz

podleśniczy: Hubert Śmiech

Leśnictwo Grodziec

leśniczy: Zygmunt Kulig

podleśniczy: Norbert Król

Leśnictwo Zawada

leśniczy:  Andrzej Praski

podleśniczy: Radoslaw Paradowski

Leśnictwo Chrząstowice

leśniczy:  Damian Czupala

podleśniczy: Arkadiusz Sobiech

podleśniczy: Jacek Musiał

Leśnictwo Dębska Kuźnia

leśniczy: Wojciech Obrębski

podleśniczy: Leszek Kowalik

Leśnictwo Szkółkarskie Płaszczyna

leśniczy: Wiesław Styrczewski